Follow me:

Dagen igår, Sommerland syd

Vi var igår i Sommerlandsyd med alle ungerne! :D En rigtig hyggelig dag, og de må have haft en kanon dag også, får de sov til henholdsvis til kl 9.30 og 10 idag ;) luksus!

Så fandt jeg så lige ud af Nadia er med i sommerland syds brochure for i år ;) Sidste år den dag vi var afsted i sommerlandsyd (kun hende og jeg) stod der mange steder i parken at en fotograf ville være i parken, for at tage billeder netop den dag. Og hvis man ikke ville have han tog billeder af sit barn, og kunne risikere at komme i brochuren kunne man sige det. Men jeg sagde nu intet, for regnede da ikke med hun kom i .. Men jo jo, et stort billede lige på side 1 :D stolt mor!

Previous Post Next Post

Du vil måske også kunne lide

2 Comments

  • Reply Frederikke

    Det er da også et helt eventyrligt godt sommerbillede af hende :)

    29. juli 2012 at 16:34
  • Reply Stine

    Uh, har selv været med i en brochure, for Joboland (Bornholm) Godt nok, var det vist kun i 3 år eller sådan noget, men min fætter og kusine er stadig der med i en brochure for dem, og de er ikke engang fra Bornholm xb Der var så ingen der fortalte os at der var en fotograf til stede ;D

    30. juli 2012 at 11:59
  • Leave a Reply